Menu
Menu

Європейський суд з прав людини

Європейський суд з прав людини

 У Європейському суді з прав людини можуть бути оскаржені судові рішення, якщо є підстави вважати, що під час здійснення провадження було порушене одне з прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини та основоположних свобод.

Перед поданням заяви до Європейського суду з прав людини важливо вичерпати всі засоби національного правового захисту.

Важливо також мати підстави для звернення та обґрунтувати, яке саме право, передбачене Конвенцією, було порушене та як саме воно було порушене. Для цього необхідно проаналізувати не лише національне законодавство та Конвенцію, а й практику Європейського суду з прав людини.

Наші професійні адвокати вивчать Вашу справу та оцінять чи є підстави для оскарження у Європейському суді з прав людини, а також складуть заяву англійською мовою, проаналізують судову практику та оцінять перспективи успіху справи у Європейському суді. 

У випадку призначення справи до розгляду Європейським судом наші міжнародні адвокати відвідають судове засідання у місті Страсбург та представлять позицію по Вашій справі офіційною мовою Суду-англійською. 

Замовляйте консультацію з питань підготовки справи до оскарження у Європейському суді з прав людини сьогодні.

Отримайте професійну консультацію адвоката та захистіть свої права згідно з Конвенцією про захист прав людини та основоположних свобод.

Замовляйте зараз

Ви можете дізнатися більше про наші послуги замовивши первинну консультацію

Вас також можуть зацікавити наступні послуги: