Menu
Menu

Цивільні спори (спадкові, трудові, житлові, захист права власності, кредитні)

Цивільні спори (спадкові, трудові, житлові, захист права власності, кредитні)

Юридичний супровід спадкових, трудових, житлових спорів

договірне право, захист права власності, кредитні спори

Для успішного вирішення цивільних спорів необхідна правова допомога Адвоката, який допоможе Клієнту визначити правову позицію, складе необхідні документи і вірно проведе процес.

Ми забезпечуємо юридичний супровід усіх видів цивільних спорів, а саме:  сімейних, договірних, спадкових, житлових, кредитних та інших.

Ознайомтеся детальніше з видами юридичного супроводу, які ми пропонуємо.

Договірне право

Дуже важливо бути впевненими в юридичних наслідках того документа, який Ви підписуєте.

Будь-яка угода (чи то операція з нерухомістю, кредитний договір або договір банківського вкладу, договір поставки) вимагає ретельного юридичного аналізу, що передує її підписанню.

Досвідчений юрист, вивчивши договір,порадить Вам, чи варто укладати угоду, або ж необхідно сформулювати договір по-іншому.

Купуючи або продаючи квартиру, збираючись взяти кредит або покласти гроші в банк, – проконсультуйтесь з юристом на предмет наявності в договорі «підводних каменів», положень, які можна трактувати по-різному, а також дізнайтесь судову практику з подібних питань.

Наші адвокати допоможуть у супроводі будь-яких угод фізичних і юридичних осіб, складуть необхідний договір, проведуть переговори з Вашим контрагентом та забезпечать Ваші інтереси найкращим чином.

Замовляйте зараз

Ви можете дізнатися більше про наші послуги замовивши первинну консультацію

Захист права власності

Необхідність визнати право власності на нерухоме (будинок, квартиру, земельну ділянку, нежитлове приміщення) або рухоме (машину, акції, банківський вклад) майно може виникати в сфері сімейних, спадкових, договірних та інших правовідносин.

Захист права власності в судовому порядку є ефективним засобом захисту Вашого майна.

Ви можете захистити своє право власності за допомогою Адвоката, скориставшись одним із таких способів:

– позов до суду про визнання права власності на майно або його частину

 -позов про  витребування майна з чужого незаконного володіння

– позов про усунення перешкод в користуванні майном.

Серед житлових питань можливі наступні способи захисту:

-визнання права власності на квартиру, будинок і будь-яке житлове приміщення

-виселення із займаної житлової площі осіб, які не є власниками житлового приміщення

-визнання договорів недійсними

-захист прав добросовісних власників (наприклад, у разі придбання житлового приміщення у осіб, які не були власниками квартири)

-аналіз договорів і оцінка ризиків при інвестуванні в будівництво житлових будинків

Кредитні спори та спори з банками

З різних причин люди не завжди можуть вчасно повертати взяті кредити.

У багатьох випадках причиною того стають самі банки, які нав’язують боржникам договір, який суперечить законодавству та завідомо несправедливий.

Звернувшись до Адвоката з проблемою непогашеного кредиту, Ви зможете захистити свої права як споживача фінансової послуги.

За допомогою адвоката Ви зможете вирішити і будь-які інші питання, що виникли при взаєминах з банком (наприклад, в разі неповернення Вам вкладу, невиплати належної суми відсотків за депозитним договором та інші питання).

Правова допомога адвоката і правильно проведений процес допоможуть Вам захистити свої права, звернувшись з позовом самостійно або ж захиститися від недобросовісних претензій, якщо з позовом звернулися до Вас.

Вивчивши питання Клієнта, Адвокат визначить, чи можна вирішити проблему мирним шляхом, або ж доцільно звернутися за захистом прав Клієнта до суду. Юрисдикція судів поширюється на всі правовідносини, що виникають у державі, тому розгляд спору в суді може стати ефективним способом захисту прав Клієнта.

 У багатьох випадках звертатися до суду за захистом своїх прав просто необхідно. Наші досвідчені адвокати допоможуть Клієнту обгрунтувати і відстояти в суді правову позицію, а також вірно провести процес.

Бувають також випадки, коли з позовом, звертаєтеся не Ви, а Ваші опоненти- до Вас. У цьому випадку допомога Адвоката також необхідна Клієнту. Адвокат вивчить позов, при необхідності ознайомиться з матеріалами справи, визначить, які є підстави заперечувати проти позову, складе відзив у ​​вигляді окремого документа, допоможе сформувати правову позицію і захистить Ваші інтереси в суді.

Вирішуйте свої цивільно-правові питання вже сьогодні, призначайте первинну безкоштовну консультацію прямо зараз і отримайте кваліфіковану правову допомогу: 

Замовити первинну безкоштовну онлайн консультацію.

Наші адвокати мають багаторічний досвід представництва та захисту інтересів в судах всіх видів і спеціалізацій, а також більшість справ, виграних у судах на користь Клієнтів, завдяки правильному формуванню правової позиції і вмілому її відстоюванню.

Замовляйте зараз

Ви можете дізнатися більше про наші послуги замовивши первинну консультацію

Економте час, замовте наші онлайн послуги  та консультування прямо зараз: