Menu
Menu

Супровід справ у судах

Супровід справ у судах

Представляємо інтереси та захищаємо права у судах всіх інстанцій в Україні та міжнародних судових органах за кордоном.

Надаємо правову допомогу у цивільних (сімейних, договірних, спадкових, житлових та інших), кримінальних, господарських та адміністративних справах.

Вивчивши питання Клієнта, Адвокат визначить, чи можна вирішити проблему мирним шляхом, або ж доцільно звернутися за захистом прав Клієнта до суду. Юрисдикція судів поширюється на всі правовідносини, що виникають у державі, тому розгляд спору в суді може стати ефективним способом захисту прав Клієнта.

У багатьох випадках звертатися до суду за захистом своїх прав просто необхідно. Наші досвідчені адвокати допоможуть Клієнту обгрунтувати і відстояти в суді правову позицію, а також вірно провести процес.
Перш за все, Адвокат допоможе Клієнту визначити, до якого суду йому необхідно звертатися територіально, тобто підсудність спору. Наші адвокати допоможуть вирішити в суді спори будь-якої категорії: цивільні, господарські, адміністративні, а також надати захист у кримінальних справах.

У межах цивільного судочинства вирішуються, зокрема, сімейні, житлові, договірні, спадкові та багато інших видів спорів. Зазначені спори розглядаються в місцевих судах- в першій інстанції; в апеляційних судах- в другій (апеляційній) інстанції; у Верховному Суді України в третій (касаційній) інстанції. Але навіть після того, як пройдені всі три інстанції, залишається можливість перегляду справи Європейським судом з прав людини.
В межах господарського судочинства вирішуються спори юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Такі спори розглядаються в господарських судах.
В адміністративних судах можна оскаржити рішення, а також будь-які дії і бездіяльність органів державної влади і місцевого самоврядування.

 Для успішного ведення в суді будь-яких справ з усіх вищевказаних категорій необхідна правова допомога Адвоката, який допоможе Клієнту визначити правову позицію, складе необхідні документи (в тому числі, позовну заяву або відзив, необхідні клопотання) і вірно проведе процес.

   Бувають також випадки, коли з позовом, звертаєтеся не Ви, а Ваші опоненти- до Вас. У цьому випадку допомога Адвоката також необхідна Клієнту. Адвокат вивчить позов, при необхідності ознайомиться з матеріалами справи, визначить, які є підстави заперечувати проти позову, складе відзив у ​​вигляді окремого документа, допоможе сформувати правову позицію і захистить Ваші інтереси в суді.

 Судовий захист є ефективним способом захисту прав як фізичних, так і юридичних осіб, а в багатьох випадках і єдиним можливим способом захисту таких прав. Надійним провідником і захисником прав в даній системі є Адвокат. 

 Вирішуйте свої судові питання вже сьогодні, призначайте первинну безкоштовну консультацію прямо зараз і отримайте кваліфіковану правову допомогу: 

  Наші адвокати мають багаторічний досвід представництва та захисту інтересів в судах всіх видів і спеціалізацій, а також більшість справ, виграних у судах на користь Клієнтів, завдяки правильному формуванню правової позиції і вмілому її відстоюванні.

Загальна вартість ведення справи в суді є індивідуальною для кожної конкретної ситуації і залежить від складності справи та обсягу роботи Адвоката.

Економте час, замовте наші онлайн послуги щодо судового супроводу та консультування прямо зараз:

Замовляйте зараз

Ви можете дізнатися більше про наші послуги замовивши первинну консультацію

Економте час, замовте наші онлайн послуги щодо судового супроводу та консультування прямо зараз: