Menu
Menu

Супровід кримінальних справ

Супровід кримінальних справ

На будь-якій стадії кримінального процесу для надійного захисту прав необхідна допомога Адвоката.

Присутність Адвоката під час слідчих дій попередить можливі зловживання з боку органів слідства. Тому, перше, що Вам необхідно зробити , якщо до Вас пред’явили претензії правоохоронні органи, – це звернутися до Адвоката.

Адвокат визначить тактику Вашого захисту, за необхідності оскаржить рішення, дії чи бездіяльність органів слідства, буде присутній разом з Вами на допитах і інших слідчих діях та допоможе запобігти порушенню Ваших прав.

Адвокат в кримінальному процесі- це Ваш надійний захисник, який використовує свої права та повноваження з метою Вашого виправдання або пом’якшення вини.

Якщо Ви не встигли звернутися до Адвоката щойно відносно Вас розпочалося кримінальне переслідування, необхідно якомога швидше зробити це на інших стадіях процесу.

Наші професійні адвокати з багаторічним досвідом захистять Ваші права  на будь-яких стадіях кримінального процесу, надавши наступні послуги:

  • розробка тактики і стратегії захисту
  •  присутність на допитах,під час обшуків та інших слідчих діях
  • оскарження рішень, дій та бездіяльності  слідчого чи прокурора під час досудового розслідування
  • оскарження повідомлення про підозру
  • оскарження ухвал слідчого судді про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, продовження строку тримання під вартою, домашнього арешту,  поміщення особи в приймальник-розподільник для дітей, арешт майна, тимчасовий доступ до речей і документів,
  • відсторонення від посади та інших ухвал
     збір доказів, що виправдовують Клієнта або пом’якшують його вину захист прав підозрюваного, обвинуваченого, підсудного під час досудового розслідування та в суді та інші послуги в межах кримінального провадження.

 Ми також захищаємо Клієнтів на всіх стадіях судового розгляду кримінальної справи.

На цій стадії  важливу роль відіграє визначення тактики і стратегії захисту, підготовка допитів обвинуваченого, проведення допиту свідків та інших учасників процесу. Адвокат у кримінальних справах використовує свої процесуальні можливості виключно з метою виправдання обвинуваченого або пом’якшення його вини.

Замовляйте зараз

Ви можете дізнатися більше про наші послуги замовивши первинну консультацію

Наші професійні адвокати забезпечують також апеляційне та касаційне оскарження рішень суду під час кримінального провадження.

 Адвокат в кримінальному процесі може захищати права не тільки підозрюваного або обвинуваченого у вчиненні злочину, але також і свідка.

 Допит свідків, а також проведення зі свідками слідчих дій – невід’ємна складова розслідування кримінальної справи.

 На жаль, не рідкими є випадки, коли особи, які довгий час були свідками у кримінальній справі, ставали згодом обвинуваченими в скоєнні злочину.

 Тому, виклик у якості свідка вимагає невідкладного звернення до Адвоката.

 Адвокат має право бути присутнім при допиті свідка, давати йому консультації, вносити заперечення до протоколу допиту і, таким чином, захищати права свідка.

 Своєчасне звернення до Адвоката допоможе свідку в кримінальному процесі уникнути багатьох негативних наслідків і виключить можливі зловживання по відношенню до свідка з боку органів слідства.

 У  кримінальному провадженні на підставі угод участь Адвоката також є необхідною

Зокрема, у кримінальному провадженні можуть бути укладені угода про примирення між потерпілим та підозрюваним чи обвинуваченим, а також угода між прокурором та підозрюваним чи обвинуваченим про визнання винуватості.

Чи варто укладати такі угоди, а також їх умови та наслідки для Клієнта перевірить Адвокат.

Представництво інтересів потерпілого у кримінальному процесі

 У разі, якщо Ви стали жертвою будь-якого злочину, для дотримання Ваших прав під час ведення слідства, а також для збільшення шансів відшкодування заподіяної Вам матеріальної та моральної шкоди, – Вам необхідно звернутися до Адвоката.

Адвокат може представляти інтереси потерпілого на будь-якій стадії кримінального процесу, в тому числі і в суді.

Адвокат потерпілого у разі необхідності може оскаржити будь-які дії, а також бездіяльність органів слідства, допомогти потерпілому в зборі доказів, що підтверджують вину особи, яка притягається до кримінальної відповідальності.

 Адвокат необхідний потерпілому для того, щоб побудувати тактику відстоювання своїх прав.

Вартість юридичних послуг у кримінальних справах визначається індивідуально в залежності від ситуації і обсягу роботи.

Замовляйте зараз

Ви можете дізнатися більше про наші послуги замовивши первинну консультацію