Menu
Menu

Міжнародна реєстрація прав інтелектуальної власності

Міжнародна реєстрація прав інтелектуальної власності

Сьогодні об’єктами права інтелектуальної власності є літературні та художні твори, комп’ютерні програми, бази даних, онлайн передачі, наукові відкриття, раціоналізаторські пропозиції, сорти рослин і породи тварин, комерційна таємниця, торгові марки та фірмові найменування.

Власники об’єктів інтелектуальної власності мають як немайнові, так і майнові права на ці об’єкти, зокрема, право дозволяти використання об’єкта інтелектуальної власності.

Наші професійні адвокати допоможуть Вам зареєструвати права на будь-який об’єкт інтелектуальної власності (літературний чи мистецький твір, комп’ютерну програму, базу даних, торгову марку, комерційну назву і т.д.), а також захистити їх у разі порушення або невизнання.

На сьогоднішній день є багато способів захисту прав інтелектуальної власності, зокрема  вилучення з обороту товарів, вироблених з порушенням прав інтелектуальної власності та знищення таких товарів, застосування грошових стягнень до порушника права інтелектуальної власності та багато інших.

За допомогою Адвоката Ви зможете розробити та  укласти такі договори, як договір про створення за замовленням і використання об’єкта права інтелектуальної власності, договір про передачу виключних майнових прав інтелектуальної власності та інші договори згідно з національним та міжнародним законодавством.

Замовляйте консультацію з питань міжнародної реєстрації об’єкту інтелектуальної власності сьогодні та захистіть свій об’єкт інтелектуальної власності.

Замовляйте зараз

Ви можете дізнатися більше про наші послуги замовивши первинну консультацію

Вас також можуть зацікавити наступні послуги: